Laboratorium

Współpracujemy z laboratorium DIAGNOSTYKA, w którym oferujemy szeroki zakres badań krwi. Posiadamy nowoczesne zaplecze techniczne, dzięki któremu jesteśmy gotowi wykonać sprawne i bezpieczne pobranie krwi i wymazów od dzieci oraz osób dorosłych. Wykluczając konieczność wysyłania próbówek, znacząco skracamy czas wyników – usprawniając tym cały proces diagnostyczny. Tym bardziej że na podstawie badań możliwe jest zdiagnozowanie większości schorzeń, problemów zdrowotnych, widocznych niedoborów czy ewentualnych rokowań.
Bezbolesne pobranie krwi
Na pobranie krwi lub wymazu kierują najczęściej interniści oraz pediatrzy. Mogą zlecić wykonanie morfologii zarówno profilaktycznie, w celu sprawdzenia ogólnego stanu zdrowia Pacjenta, jak i w sytuacji podejrzenia rozwijającej się choroby. Niezależnie od przyczyny badania zapewniamy, że w naszym laboratorium są Państwo w centrum uwagi oraz nieustannie mogą Państwo liczyć na profesjonalną obsługę. Specjaliści z dużym doświadczeniem bezboleśnie pobiorą krew i zaopiekują się osobami wrażliwymi na ten rodzaj badań. Informujemy, że w ofercie naszego laboratorium medycznego znajda Państwo również badanie posiewowe krwi.
Jak przygotować się do pobrania krwi?
Przede wszystkim zalecamy spokój – choć pobranie krwi dla wielu osób wiąże się ze stresem, tak zapewniamy, że nasi specjaliści dołożą wszelkich starań do tego, aby Państwa pobyt w placówce przebiegał w miłej i komfortowej atmosferze. Z perspektywy medycznej, aby na pobranie krwi przyjść na czczo, wypijając jedynie niewielką ilość wody. Ponadto prosimy o unikanie spożywania alkoholu oraz zrezygnowanie z wysiłku fizycznego na dobę przed przystąpieniem do badania.

Laboratorium