...

Laboratorium

Laboratorium – Kartuzy

Prowadzimy laboratorium w Kartuzach, w którym oferujemy szeroki zakres badań krwi. Posiadamy nowoczesne zaplecze techniczne, dzięki któremu jesteśmy gotowi wykonać sprawne i bezpieczne pobranie krwi i wymazów od dzieci oraz osób dorosłych. Wykluczając konieczność wysyłania próbówek, znacząco skracamy czas wyników – usprawniając tym cały proces diagnostyczny. Tym bardziej że na podstawie badań możliwe jest zdiagnozowanie większości schorzeń, problemów zdrowotnych, widocznych niedoborów czy ewentualnych rokowań.

Laboratorium medyczne w Kartuzach jest czynne w godzinach:

  • poniedziałek-piątek: 7:00-11:00,
  • sobota: 8:00-11:00

Bezbolesne pobranie krwi

Na pobranie krwi lub wymazu kierują najczęściej interniści oraz pediatrzy. Mogą zlecić wykonanie morfologii zarówno profilaktycznie, w celu sprawdzenia ogólnego stanu zdrowia Pacjenta, jak i w sytuacji podejrzenia rozwijającej się choroby. Niezależnie od przyczyny badania zapewniamy, że w naszym laboratorium są Państwo w centrum uwagi oraz nieustannie mogą Państwo liczyć na profesjonalną obsługę. Specjaliści z dużym doświadczeniem bezboleśnie pobiorą krew i zaopiekują się osobami wrażliwymi na ten rodzaj badań. Informujemy, że w ofercie naszego laboratorium medycznego znajda Państwo również badanie posiewowe krwi.

Jak przygotować się do pobrania krwi?

Przede wszystkim zalecamy spokój – choć pobranie krwi dla wielu osób wiąże się ze stresem, tak zapewniamy, że nasi specjaliści dołożą wszelkich starań do tego, aby Państwa pobyt w placówce przebiegał w miłej i komfortowej atmosferze. Z perspektywy medycznej, aby na pobranie krwi przyjść na czczo, wypijając jedynie niewielką ilość wody. Ponadto prosimy o unikanie spożywania alkoholu oraz zrezygnowanie z wysiłku fizycznego na dobę przed przystąpieniem do badania.

Cennik

Godziny otwarcia

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota