...

Poradnia stomatologiczna

Stomatolog w Kartuzach

Naszą poradnię tworzą wybitni stomatolodzy, którzy mają za sobą setki przeprowadzonych zabiegów, a swoją wiedzę systematycznie poszerzają poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach z różnych specjalizacji. Wsparci przez najnowocześniejszy sprzęt i materiały leczą z pasją, a w dodatku są zawsze uśmiechnięci i serdeczni dla małych oraz dużych Pacjentów! Dbamy o to, aby zespół naszych dentystów składał się wyłącznie ze specjalistów stomatologii oraz odpowiednio wykształconych asystentek i higienistek stomatologicznych. Ich ciężka praca owocuje zadowolonymi Pacjentami, którzy wracają do nas z uśmiechem na twarzy!

Czym zajmują się nasi dentyści?

Przede wszystkim systematycznym przeglądaniem stanu jamy ustnej – to na ich podstawie lekarze dentyści oceniają kondycję zębów, dziąseł i języka. Jeśli dostrzegą jakieś anomalie lub Pacjenci poinformują o silnym bólu konkretnego zęba, stomatolodzy podejmą decyzję o wykonaniu panoramicznego zdjęcia jednego lub wszystkich zębów, czyli tzw. pantomogramu. W przypadku dużych odchyleń od normy, widocznych wadach zgryzu lub przeszkadzającym Pacjentom zwyrodnieniom, lekarz dentysta skieruje do ortodonty z naszego zespołu – ten zaś wraz z logopedą przygotuje odpowiedni plan leczenia.

Podsumowując, w naszej poradni stomatologicznej mogą Państwo liczyć na:

  • profilaktykę i periodontologię;
  • konsultację i diagnostykę;
  • zdjęcia panoramiczne;
  • działania z zakresu endodoncji;
  • pełną chirurgię stomatologiczną;
  • protetykę;
  • stomatologię dziecięcą:
  • wizyty adaptacyjne.

Pierwsza wizyta u dentysty

Choć posiadamy grupę stałych Pacjentów, tak nieustannie zapisujemy nowych zainteresowanych. Pierwsza wizyta u dentysty wiąże się często ze stresem i niepewnością – skutecznie z tym walczymy! Po przekroczeniu progu poradni stomatologicznej w Kartuzach będą Państwo czuć się spokojnie, komfortowo i miło, a zaproponowane zabiegi będą przeprowadzone sprawnie i bezboleśnie. W przypadku najmłodszych prowadzimy wizyty adaptacyjne u dentysty, w trakcie których dziecko oswoi się z nowym miejscem, pozna swojego stomatologa oraz zostanie przygotowane do pierwszych – często profilaktycznych zabiegów.

Cennik

Godziny otwarcia