...

Poradnia internistyczna

Internista – Kartuzy

Prowadzimy zapisy do naszej przychodni MEDICA 360 w Kartuzach. Internista to lekarz, do którego najczęściej chcą się Państwo dostać. To nie tylko osoba, która udzieli porady i określi stan zdrowia Pacjenta, ale także specjalista, który skieruje na odpowiednie badania do laboratorium czy wypisze skierowanie do lekarzy o odpowiednich specjalizacjach, takich jak nefrolog, kardiolog, urolog czy inni. Cały nasz zespół wraz z lekarzami i rehabilitantami współpracującymi – tworzy kolegium doskonałych specjalistów, którzy podejdą do Pacjentów w sposób holistyczny.

Poradnia internistyczna dla dorosłych

W poradni internistycznej dla dorosłych zajmujemy się przede wszystkim rozpoznawaniem i leczeniem chorób wewnętrznych. Nasi lekarze przeprowadzą dokładny wywiad z Pacjentem oraz wykonają badanie przedmiotowe. Następnie, na podstawie zebranych informacji, zlecą odpowiednie testy, podejmą samodzielnie leczenie lub skierują do odpowiedniej poradni specjalistycznej. Stawiając się dobro Pacjentów, nieustannie poszerzamy naszą ofertę o nowe zabiegi czy rehabilitacje. Ostatnio nasi specjaliści z poradni urologicznej postanowili postawić na innowacyjne leczenie przerostu prostaty metodą REZUM, a nasi rehabilitanci jako pierwsi na Pomorzu realizują terapie z pomocą urządzenia PRAGMA SYSTEM!

W zakres usług poradni internistycznej wchodzi diagnozowanie i leczenie infekcji różnego pochodzenia, zakażeń, bóli głowy, mięśni, gardła czy brzucha, a także drobnych urazów i zatruć pokarmowych.

Cennik

Godziny otwarcia