...

Poradnia ginekologiczno - położnicza

Ginekolog – Kartuzy

Decydując się na wizytę w Centrum Medycznym MEDICA 360 w Kartuzach, nasze Pacjentki mogą skorzystać z holistycznej opieki, jaką zapewnia im ginekolog we współpracy z dermatologiem czy onkologiem. W przypadku każdej z Pań zajmujemy się przede wszystkim diagnostyką i leczeniem chorób ginekologicznych. Zapewniamy indywidualne porady i spersonalizowany plan profilaktyczny. Oferujemy prowadzenie ciąży, badania cytologiczne i laboratoryjne, USG ginekologiczne oraz krioterapię.

Posiadamy własne zaplecze laboratoryjne, w którym możliwe jest wykonanie nie tylko podstawowych badań, takich jak morfologia, hormony czy OB, ale także wymazów ginekologicznych niezbędnych m.in. do wykonania cytologii. Ważne jest dla nas dobro każdej Pacjentki, dlatego zarówno diagnozy, jak i wyniki badań konsultujemy z lekarzami innych specjalizacji. Nasz zespół MEDICA 360 pracuje wspólnie, podchodząc do organizmu każdego Pacjenta kompleksowo. Dzięki temu możliwe jest proponowanie bezpiecznych form terapii.

Poradnia ginekologiczno-położnicza

W naszej poradni ginekologicznej zajmujemy się leczeniem oraz rozpoznawaniem schorzeń w obrębie żeńskich narządów rodnych, profilaktyką i leczeniem nowotworów, prowadzeniem ciąży, doborem antykoncepcji oraz leczeniem endometriozy. Nasza poradnia wyposażona jest w nowoczesne aparatury, dzięki którym możemy przeprowadzić m.in. takie badanie jak USG transwaginalne narządu rodnego nazywane także USG dopochwowym lub ginekologicznym. To kluczowe badanie wykonywane w przypadku diagnostyki chorób oraz w prowadzeniu ciąży.

W naszym gabinecie ginekologiczno-położniczym w woj. pomorskim zapewniamy także:

  • kompleksowe prowadzenie ciąży, także zagrożonej;
  • diagnozowanie poronień;
  • diagnozowanie niepłodności i bezpłodności;
  • dobór odpowiedniej formy antykoncepcji na podstawie aktualnych badań hormonalnych;
  • diagnozowanie i leczenie stanów zapalnych dróg moczowo-płciowych;
  • zakładanie i usuwanie wkładek wewnątrzmacicznych;
  • specjalistyczne badania laboratoryjne i obrazowe;
  • diagnozowanie i leczenie endometriozy, polipów, mięśniaków, torbieli itp.
Cennik

Godziny otwarcia

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela