...

Akupunktura twarzy

Akupunktura kosmetyczna wykorzystuje techniki Tradycyjnej Medycyny Chińskiej w celu zmniejszenia objawów starzenia. Jest alternatywą dla botoksu, mikrodermabrazji, peelingów chemicznych. Jest metodą naturalną, niewpływającą na mimikę twarzy i niepowodującą zniekształcenia rysów.

 Akupunktura kosmetyczna jest autorską metodą, opracowaną przez lekarza neurologa, specjalistę chorób wewnętrznych, medycyny wschodniej i akupunktury - Igora Sołowiowa.

Na czym polega zabieg:

Igły do akupunktury są umiejscawianie w konkretnych obszarach twarzy, szyi, głowy, klatki piersiowej czy brzucha. Pozostają w miejscu wkłucia od 20 do 45 minut. Igły stymulują komórki skóry poprzez poprawę krążenia krwi, co z kolei zwiększa produkcję kolagenu i elastyny. Kolagen jest ważnym składnikiem tkanki łącznej, odpowiadającym za jędrność i sprężystość skóry. Poprawa lokalnego dopływu krwi i składników odżywczych oraz krążenia limfy wzmacnia i napina tkanki twarzy. Akupunktura wzmacnia także osłabione włókna mięśniowe twarzy poprzez stymulowanie lokalnych receptorów nerwowych, czego efektem jest poprawa napięcia mięśniowego oraz wypoczęty, zrelaksowany i młodszy wygląd twarzy.

EFEKTY:

· widoczne po pierwszym zabiegu

· mniejsza ilość i głębokość zmarszczek

· skóra bardziej gęsta i jędrna

· naturalny kolor skóry, bez przebarwień

· owal twarzy jest harmonijny, skóra podniesiona

· zmniejszenie opuchnięć pod oczami, blizn, zmniejszenie podwójnego podbródka


Nasi specjaliści:

Alina Jakubek - Nylec

Cennik

Godziny otwarcia

Wtorek

9:00-20:00

Środa

9:00-13:00